Skip to main content

Ostatnie pożegnanie Pawła Bagińskiego

Drodzy Turyści Wędrownika i nie tylko …

Nie zawsze ta rubryka zawiera dobre wieści; tym razem jest inaczej.

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że zmarł nasz kolega i przyjaciel  Paweł Bagiński.

Wielokrotnie towarzyszył nam w spotkaniach klubowych, uczestniczył  z nami w imprezach i rajdach.

Pożegnajmy go po raz ostatni wspólnie w środę 20 maja o godzinie 10:00 na cmentarzu przy

ulicy Kossaka w Bydgoszczy.