Ostatnie pożegnanie Pawła Bagińskiego
Drodzy Turyści Wędrownika i nie tylko …
Nie zawsze ta rubryka zawiera dobre wieści; tym razem jest inaczej.
Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że zmarł nasz kolega i przyjaciel Paweł Bagiński.
Wielokrotnie towarzyszył nam w spotkaniach klubowych, uczestniczył z nami w imprezach i rajdach.
Pożegnajmy go po raz ostatni wspólnie w środę 20 maja o godzinie 10:00 na cmentarzu przy
ulicy Kossaka w Bydgoszczy.
